MÜTHING Protective rubber
Product information "MÜTHING Protective rubber"
MÜTHING Protective rubber MU-L, MU-L/S 250
| Container: | 1 Piece, 250 cm |
|---|---|
| Model series: | MU-L/S VARIO, MU-L VARIO |
| Original: | Yes |
| Working width: | 250 |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| execution: | untreated |
| material: | Rubber |
| Order code / article | MU000134 00003402 |
| Short name | MÜTHING Protective rubber |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00003402, MU000134, PO300) |
| Procurement period days | 10 |
| Working widths | 250 |
Product number:
00003402
Availability:
Product information "MÜTHING Protective rubber"
MÜTHING Protective rubber MU-L, MU-L/S 250
| Container: | 1 Piece, 250 cm |
|---|---|
| Model series: | MU-L/S VARIO, MU-L VARIO |
| Original: | Yes |
| Working width: | 250 |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| execution: | untreated |
| material: | Rubber |
| Order code / article | MU000134 00003402 |
| Short name | MÜTHING Protective rubber |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00003402, MU000134, PO300) |
| Procurement period days | 10 |
| Working widths | 250 |