MÜTHING Protective hose
Product information "MÜTHING Protective hose"
MÜTHING hydraulic protective hose
| Container: | 1 m, 100 cm |
|---|---|
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | 00032977 00032977 |
| Short name | MÜTHING Protective hose |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00032977) |
| Procurement period days | 6 |
Product number:
00032977
Availability:
Product information "MÜTHING Protective hose"
MÜTHING hydraulic protective hose
| Container: | 1 m, 100 cm |
|---|---|
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | 00032977 00032977 |
| Short name | MÜTHING Protective hose |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00032977) |
| Procurement period days | 6 |