MÜTHING cable
Product information "MÜTHING cable"
MÜTHING HL-connecting cable 7-poles with
plug S1 4-poles pen housing with PVC hose 1,5 m PVC-hose for MUXZ030 LED
plug S1 4-poles pen housing with PVC hose 1,5 m PVC-hose for MUXZ030 LED
| Container: | 1 Piece, 1,5 m |
|---|---|
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | 130400-016 00035257 |
| Short name | MÜTHING cable |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Accessories parts | für MUXZ030 LED |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00035257, 130400016) |
| Procurement period days | 30 |
Product number:
00035257
Availability:
Product information "MÜTHING cable"
MÜTHING HL-connecting cable 7-poles with
plug S1 4-poles pen housing with PVC hose 1,5 m PVC-hose for MUXZ030 LED
plug S1 4-poles pen housing with PVC hose 1,5 m PVC-hose for MUXZ030 LED
| Container: | 1 Piece, 1,5 m |
|---|---|
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | 130400-016 00035257 |
| Short name | MÜTHING cable |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Accessories parts | für MUXZ030 LED |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00035257, 130400016) |
| Procurement period days | 30 |