BONDIOLI cross set
Product information "BONDIOLI cross set"
Bondioli cross fitting SFT-S7 + G7,
30.2x91.5 mm, (4120H0012R30)
30.2x91.5 mm, (4120H0012R30)
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Cross measure: | 30,20 x 91,50 mm |
| Nominal size: | S7, G7 |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 4120H0012R30 40024115 |
| Short name | BONDIOLI cross set |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (4120H0012R30, 41206R30, 4120H0011, 4120H0011R30, 4120H0012) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (4120H0012R30, 41206R30, 4120H0011, 4120H0011R30, 4120H0012) |
Product number:
40024115
Availability:
Product information "BONDIOLI cross set"
Bondioli cross fitting SFT-S7 + G7,
30.2x91.5 mm, (4120H0012R30)
30.2x91.5 mm, (4120H0012R30)
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Cross measure: | 30,20 x 91,50 mm |
| Nominal size: | S7, G7 |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 4120H0012R30 40024115 |
| Short name | BONDIOLI cross set |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (4120H0012R30, 41206R30, 4120H0011, 4120H0011R30, 4120H0012) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (4120H0012R30, 41206R30, 4120H0011, 4120H0011R30, 4120H0012) |