BONDIOLI clamping screw
Product information "BONDIOLI clamping screw"
Bondioli screw conical 1 3/8 inch,
M14x61xM12x1.25 (408000063)
M14x61xM12x1.25 (408000063)
| Assembly/fastening: | clamping screw |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/4" |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | conical, 16x64xM14x1.5 |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 408000063 40028416 |
| Short name | BONDIOLI clamping screw |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (408000063, 408000013) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (408000063, 408000013) |
Product number:
40028416
Availability:
Product information "BONDIOLI clamping screw"
Bondioli screw conical 1 3/8 inch,
M14x61xM12x1.25 (408000063)
M14x61xM12x1.25 (408000063)
| Assembly/fastening: | clamping screw |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/4" |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | conical, 16x64xM14x1.5 |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 408000063 40028416 |
| Short name | BONDIOLI clamping screw |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (408000063, 408000013) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (408000063, 408000013) |