BONDIOLI outer fork
Product information "BONDIOLI outer fork"
Bondioli outer fork SFT-S9/108, Z6,
1 3/8 inch, sliding pin, (5070M0355)
1 3/8 inch, sliding pin, (5070M0355)
| Assembly/fastening: | Push pin |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | S9, 007 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | with push pin |
| series: | SFT (4-kt), 108 |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 5070M0355 40028995 |
| Short name | BONDIOLI outer fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (5070M0355, 80507, 507080351, 507S90352) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (5070M0355, 80507, 507080351, 507S90352) |
Product number:
40028995
Availability:
Product information "BONDIOLI outer fork"
Bondioli outer fork SFT-S9/108, Z6,
1 3/8 inch, sliding pin, (5070M0355)
1 3/8 inch, sliding pin, (5070M0355)
| Assembly/fastening: | Push pin |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | S9, 007 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | with push pin |
| series: | SFT (4-kt), 108 |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 5070M0355 40028995 |
| Short name | BONDIOLI outer fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (5070M0355, 80507, 507080351, 507S90352) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (5070M0355, 80507, 507080351, 507S90352) |