BONDIOLI profile tube
Product information "BONDIOLI profile tube"
Bondioli profile outer tube 3 m rod,
SFT-S8, 58.2x3.25 mm, (122093000R06)
SFT-S8, 58.2x3.25 mm, (122093000R06)
| Container: | 1 pole, 300 cm |
|---|---|
| Length m: | 3 |
| Length mm: | 3000 |
| Nominal size: | S8 |
| Original: | Yes |
| Outer tube: | 58,20 x 3,25 mm |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| material: | bright |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 122093000 40030818 |
| Short name | BONDIOLI profile tube |
| Can be shipped with | Night express -40 kg / -3 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (122093000R06) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (122093000R06) |
| VE length m | 3 |
Product number:
40030818
Availability:
Product information "BONDIOLI profile tube"
Bondioli profile outer tube 3 m rod,
SFT-S8, 58.2x3.25 mm, (122093000R06)
SFT-S8, 58.2x3.25 mm, (122093000R06)
| Container: | 1 pole, 300 cm |
|---|---|
| Length m: | 3 |
| Length mm: | 3000 |
| Nominal size: | S8 |
| Original: | Yes |
| Outer tube: | 58,20 x 3,25 mm |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| material: | bright |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 122093000 40030818 |
| Short name | BONDIOLI profile tube |
| Can be shipped with | Night express -40 kg / -3 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (122093000R06) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (122093000R06) |
| VE length m | 3 |