BONDIOLI automatic closure
Product information "BONDIOLI automatic closure"
Bondioli pull lock RTA 1 3/8 inch,
S8-9 (435000312R)
S8-9 (435000312R)
| Assembly/fastening: | Automatic closure |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | S8, S9 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| series: | SFT |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 435000312R 40035361 |
| Short name | BONDIOLI automatic closure |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (435000312R) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for | GE2504 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (435000312R) |
Product number:
40035361
Availability:
Product information "BONDIOLI automatic closure"
Bondioli pull lock RTA 1 3/8 inch,
S8-9 (435000312R)
S8-9 (435000312R)
| Assembly/fastening: | Automatic closure |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | S8, S9 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| series: | SFT |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 435000312R 40035361 |
| Short name | BONDIOLI automatic closure |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (435000312R) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for | GE2504 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (435000312R) |