BONDIOLI clamping screw
Product information "BONDIOLI clamping screw"
Bondioli conical screw KIT= 3 pieces
1-3/8, 14xM12, (408000075R)
1-3/8, 14xM12, (408000075R)
| Assembly/fastening: | clamping screw |
|---|---|
| Container: | 1 Sentence, 3 Stück |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | conical, 14x M12, 3 pieces |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 408000075R 40037577 |
| Short name | BONDIOLI clamping screw |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (408000075R) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (408000075R) |
Product number:
40037577
Availability:
Product information "BONDIOLI clamping screw"
Bondioli conical screw KIT= 3 pieces
1-3/8, 14xM12, (408000075R)
1-3/8, 14xM12, (408000075R)
| Assembly/fastening: | clamping screw |
|---|---|
| Container: | 1 Sentence, 3 Stück |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | conical, 14x M12, 3 pieces |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 408000075R 40037577 |
| Short name | BONDIOLI clamping screw |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (408000075R) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (408000075R) |