BONDIOLI clamping fork
Product information "BONDIOLI clamping fork"
Bondioli clamping fork 1 3/4 inch, Z20,
(509083856)
(509083856)
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/4" - Z20 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 509083856 40041267 |
| Short name | BONDIOLI clamping fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (DS9N096FX000001, 509083856) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (DS9N096FX000001, 509083856) |
Product number:
40041267
Availability:
Product information "BONDIOLI clamping fork"
Bondioli clamping fork 1 3/4 inch, Z20,
(509083856)
(509083856)
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/4" - Z20 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 509083856 40041267 |
| Short name | BONDIOLI clamping fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (DS9N096FX000001, 509083856) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (DS9N096FX000001, 509083856) |