BONDIOLI outer fork
Product information "BONDIOLI outer fork"
Bondioli outer fork WW 50°, S8/1R8,
1 3/8 inch, Z6, RT KR7, (5730L0353)
1 3/8 inch, Z6, RT KR7, (5730L0353)
| Assembly/fastening: | Pull closure |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | S8, 1R8, KR7 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 |
| Wide angle: | Weitwinkel 50° |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 5730L0353 40026867 |
| Short name | BONDIOLI outer fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (5730L0353) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (5730L0353) |
Product number:
40026867
Availability:
Product information "BONDIOLI outer fork"
Bondioli outer fork WW 50°, S8/1R8,
1 3/8 inch, Z6, RT KR7, (5730L0353)
1 3/8 inch, Z6, RT KR7, (5730L0353)
| Assembly/fastening: | Pull closure |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | S8, 1R8, KR7 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 |
| Wide angle: | Weitwinkel 50° |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 5730L0353 40026867 |
| Short name | BONDIOLI outer fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (5730L0353) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (5730L0353) |