BONDIOLI profile tube
Product information "BONDIOLI profile tube"
Bondioli profile outer tube 1 m rod,
G7/8/106, 54x4 mm, (125121000R06)
G7/8/106, 54x4 mm, (125121000R06)
| Container: | 1 pole, 100 cm |
|---|---|
| Length m: | 1 |
| Length mm: | 1000 |
| Nominal size: | G7, G8 |
| Original: | Yes |
| Outer tube: | 54,00 x 4,00 mm |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| material: | bright |
| series: | 100, 1C0, 1R0, 400, 106 |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 125121000 40013120 |
| Short name | BONDIOLI profile tube |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (125121000R06, 6.03) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (125121000R06, 6.03) |
| VE length m | 1 |
Product number:
40013120
Availability:
Product information "BONDIOLI profile tube"
Bondioli profile outer tube 1 m rod,
G7/8/106, 54x4 mm, (125121000R06)
G7/8/106, 54x4 mm, (125121000R06)
| Container: | 1 pole, 100 cm |
|---|---|
| Length m: | 1 |
| Length mm: | 1000 |
| Nominal size: | G7, G8 |
| Original: | Yes |
| Outer tube: | 54,00 x 4,00 mm |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| material: | bright |
| series: | 100, 1C0, 1R0, 400, 106 |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 125121000 40013120 |
| Short name | BONDIOLI profile tube |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (125121000R06, 6.03) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (125121000R06, 6.03) |
| VE length m | 1 |