BONDIOLI profile tube
Product information "BONDIOLI profile tube"
Bondioli profile inner tube 1.8 m
SFT-S8. 51.2x5.0 TE hardened,
(2704D1800R)
SFT-S8. 51.2x5.0 TE hardened,
(2704D1800R)
| Container: | 1 pole, 180 cm |
|---|---|
| Length m: | 1.8 |
| Length mm: | 1800 |
| Nominal size: | S8 |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| inner tube: | 51,20 x 5,00 mm |
| material: | Hardened, bright |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 2704D1800R 40048475 |
| Short name | BONDIOLI profile tube |
| Can be shipped with | Night express -40 kg / -3 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (2704D1800R) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (2704D1800R) |
| VE length m | 1.8 |
Product number:
40048475
Availability:
Product information "BONDIOLI profile tube"
Bondioli profile inner tube 1.8 m
SFT-S8. 51.2x5.0 TE hardened,
(2704D1800R)
SFT-S8. 51.2x5.0 TE hardened,
(2704D1800R)
| Container: | 1 pole, 180 cm |
|---|---|
| Length m: | 1.8 |
| Length mm: | 1800 |
| Nominal size: | S8 |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| inner tube: | 51,20 x 5,00 mm |
| material: | Hardened, bright |
| series: | SFT (4-kt) |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 2704D1800R 40048475 |
| Short name | BONDIOLI profile tube |
| Can be shipped with | Night express -40 kg / -3 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (2704D1800R) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (2704D1800R) |
| VE length m | 1.8 |