BONDIOLI sliding pin
Product information "BONDIOLI sliding pin"
Bondioli sliding pin for 1 3/8 inches,
D=13.85x47 mm, (403000001R10)
D=13.85x47 mm, (403000001R10)
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Diameter (D1) mm: | 13.85 |
| Length mm: | 47 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 + 1 3/8" - Z21 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 403000001R10 40045908 |
| Short name | BONDIOLI sliding pin |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (403000001, 1 08 25 01, 403000001R10) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (403000001, 1 08 25 01, 403000001R10) |
| VE length m | 0.047 |
Product number:
40045908
Availability:
Product information "BONDIOLI sliding pin"
Bondioli sliding pin for 1 3/8 inches,
D=13.85x47 mm, (403000001R10)
D=13.85x47 mm, (403000001R10)
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Diameter (D1) mm: | 13.85 |
| Length mm: | 47 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 + 1 3/8" - Z21 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 403000001R10 40045908 |
| Short name | BONDIOLI sliding pin |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (403000001, 1 08 25 01, 403000001R10) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (403000001, 1 08 25 01, 403000001R10) |
| VE length m | 0.047 |