MÜTHING Rotor incl. hammer flails
Product information "MÜTHING Rotor incl. hammer flails"
MÜTHING hammer rotor AB280 RD203 ST65 cpl incl. bearings
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Length mm: | 2800 |
| Original: | Yes |
| Working width: | 280 |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | MU0205213 00032333 |
| Short name | MÜTHING Rotor incl. hammer flails |
| Can be shipped with | Forwarding 151-750 kg / -6 m long goods |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00032333,MU0205213,0205213A) |
| Procurement period days | 20 |
| Rotor diameter mm | 203 |
| VE length m | 2.8 |
| Working widths | 280 |
Product number:
00032333
Availability:
Product information "MÜTHING Rotor incl. hammer flails"
MÜTHING hammer rotor AB280 RD203 ST65 cpl incl. bearings
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Length mm: | 2800 |
| Original: | Yes |
| Working width: | 280 |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | MU0205213 00032333 |
| Short name | MÜTHING Rotor incl. hammer flails |
| Can be shipped with | Forwarding 151-750 kg / -6 m long goods |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00032333,MU0205213,0205213A) |
| Procurement period days | 20 |
| Rotor diameter mm | 203 |
| VE length m | 2.8 |
| Working widths | 280 |