MÜTHING Rotor incl. hammer flails
Product information "MÜTHING Rotor incl. hammer flails"
MÜTHING Rotor MU-M
280 incl. hammer flails d=178 mm
280 incl. hammer flails d=178 mm
| Color: | tiefschwarz |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Length mm: | 2800 |
| Model series: | MU-M/S PLUS VARIO, MU-M VARIO |
| Original: | Yes |
| Working width: | 280 |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| execution: | painted |
| hue: | RAL 9005 |
| Order code / article | MU0200075 00038727 |
| Short name | MÜTHING Rotor incl. hammer flails |
| Can be shipped with | Forwarding 151-750 kg / -6 m long goods |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00038727, 0200075A, MU0200075, MU0222275) |
| Procurement period days | 20 |
| Rotor diameter mm | 177.8 |
| VE length m | 2.8 |
| Working widths | 280 |
Product number:
00038727
Availability:
Product information "MÜTHING Rotor incl. hammer flails"
MÜTHING Rotor MU-M
280 incl. hammer flails d=178 mm
280 incl. hammer flails d=178 mm
| Color: | tiefschwarz |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Length mm: | 2800 |
| Model series: | MU-M/S PLUS VARIO, MU-M VARIO |
| Original: | Yes |
| Working width: | 280 |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| execution: | painted |
| hue: | RAL 9005 |
| Order code / article | MU0200075 00038727 |
| Short name | MÜTHING Rotor incl. hammer flails |
| Can be shipped with | Forwarding 151-750 kg / -6 m long goods |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00038727, 0200075A, MU0200075, MU0222275) |
| Procurement period days | 20 |
| Rotor diameter mm | 177.8 |
| VE length m | 2.8 |
| Working widths | 280 |