BONDIOLI outer fork
Product information "BONDIOLI outer fork"
Bondioli outer fork (211014651)
Size. 1, S25, roll pin 071,
Size. 1, S25, roll pin 071,
| Assembly/fastening: | Roll pin hole 071 |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | G1 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | D 25 mm |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | with tension pin |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 211014651 40036509 |
| Short name | BONDIOLI outer fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (211014651) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (211014651) |
Product number:
40036509
Availability:
Product information "BONDIOLI outer fork"
Bondioli outer fork (211014651)
Size. 1, S25, roll pin 071,
Size. 1, S25, roll pin 071,
| Assembly/fastening: | Roll pin hole 071 |
|---|---|
| Container: | 1 Piece |
| Nominal size: | G1 |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | D 25 mm |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| execution: | with tension pin |
| suitable for make: | BONDIOLI |
| Order code / article | 211014651 40036509 |
| Short name | BONDIOLI outer fork |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VD |
| ID No. | (211014651) |
| Procurement period days | 25 |
| Suitable for (ident. no.) | BONDIOLI (211014651) |