MÜTHING cable
Product information "MÜTHING cable"
MÜTHING 7-pole electric rubber cable
| Container: | 1 m, 100 cm |
|---|---|
| Cores/poles: | 7 |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| material: | Rubber cable |
| Order code / article | 00008033 00008033 |
| Short name | MÜTHING cable |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00008033) |
| Procurement period days | 20 |
Product number:
00008033
Availability:
Product information "MÜTHING cable"
MÜTHING 7-pole electric rubber cable
| Container: | 1 m, 100 cm |
|---|---|
| Cores/poles: | 7 |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| material: | Rubber cable |
| Order code / article | 00008033 00008033 |
| Short name | MÜTHING cable |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00008033) |
| Procurement period days | 20 |