MÜTHING Protective hose
Product information "MÜTHING Protective hose"
MÜTHING Protective hose hydraulic system, cut and soldered, inner d = 23 mm, l = 570 mm
| Container: | 1 Piece, 57 cm |
|---|---|
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | 00039993 00039993 |
| Short name | MÜTHING Protective hose |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00039993) |
| Procurement period days | 13 |
Product number:
00039993
Availability:
Product information "MÜTHING Protective hose"
MÜTHING Protective hose hydraulic system, cut and soldered, inner d = 23 mm, l = 570 mm
| Container: | 1 Piece, 57 cm |
|---|---|
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| Order code / article | 00039993 00039993 |
| Short name | MÜTHING Protective hose |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00039993) |
| Procurement period days | 13 |