MÜTHING Protective rubber
Product information "MÜTHING Protective rubber"
MÜTHING Universal protective rubber w=130mm t=6mm . sold by the meter
| Container: | 1 m, 100 cm |
|---|---|
| Model series: | MU-B, MU-C |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| material: | Rubber |
| Order code / article | PO.100 90151000 |
| Short name | MÜTHING Protective rubber |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (15484GISreifen114x6mm, 3219, PO.100, PO100) |
| Procurement period days | 10 |
Product number:
90151000
Availability:
Product information "MÜTHING Protective rubber"
MÜTHING Universal protective rubber w=130mm t=6mm . sold by the meter
| Container: | 1 m, 100 cm |
|---|---|
| Model series: | MU-B, MU-C |
| Original: | Yes |
| by manufacturer: | MÜTHING |
| material: | Rubber |
| Order code / article | PO.100 90151000 |
| Short name | MÜTHING Protective rubber |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (15484GISreifen114x6mm, 3219, PO.100, PO100) |
| Procurement period days | 10 |