MÜTHING PTO shaft
Product information "MÜTHING PTO shaft"
MÜTHING PTO shaft only MU-C rear!
tractor side: 1 3/8 Z6
machine side: 1 3/8 Z6
tractor side: 1 3/8 Z6
machine side: 1 3/8 Z6
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Height mm: | 127 |
| Length mm: | 746 |
| Model series: | MU-C |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 |
| Width (mm: | 127 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| Order code / article | GE2101-ET 00043939 |
| Short name | MÜTHING PTO shaft |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00043939, 7G1T056CE007007, GE2101ET) |
| Procurement period days | 25 |
| VE height m | 0.127 |
| VE length m | 0.746 |
| VE width m | 0.127 |
Product number:
00043939
Availability:
Product information "MÜTHING PTO shaft"
MÜTHING PTO shaft only MU-C rear!
tractor side: 1 3/8 Z6
machine side: 1 3/8 Z6
tractor side: 1 3/8 Z6
machine side: 1 3/8 Z6
| Container: | 1 Piece |
|---|---|
| Height mm: | 127 |
| Length mm: | 746 |
| Model series: | MU-C |
| Original: | Yes |
| PTO shaft connection: | 1 3/8" - Z6 |
| Width (mm: | 127 |
| by manufacturer: | BONDIOLI |
| Order code / article | GE2101-ET 00043939 |
| Short name | MÜTHING PTO shaft |
| Can be shipped with | Parcel service -90 kg (individual weight -30 kg) / -1.2x0,6x0,6 m |
| Dangerous goods | |
| Drawing number versions | - |
| GPSR-Info | find it here |
| Group | VMU |
| ID No. | (00043939, 7G1T056CE007007, GE2101ET) |
| Procurement period days | 25 |
| VE height m | 0.127 |
| VE length m | 0.746 |
| VE width m | 0.127 |